українська російська англійська
За січень-лютий 2015 року Держфінінспекція у Вінницькій області відшкодувала втрат на 3,2 млн. грн.
13.03.2015 | 12:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – лютого 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 3,2 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли сім управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали одне досудове розслідування та вручили одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено дев'ять позовів на загальну суму понад 900 тис. грн.

У шести випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення п’ятьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної.

 

версія для друку