українська російська англійська
Оподаткування фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам скасовано, - Геннадій Зубко
13.03.2015 | 13:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Уряд за ініціативи Міжвідомчої робочої групи скасував оподаткування фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам», - сказав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час зустрічі з директорами з надзвичайних ситуацій Міжвідомчого постійного комітету (МПК), які координують діяльність ключових агенцій ООН та інших партнерів щодо підтримки заходів подолання гуманітарної кризи, що проводяться Урядом України.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що на сьогодні в Україні 1,1 млн. тимчасово внутрішньо переміщених осіб. Крім того, 5,2 млн. українців сьогодні потребують гуманітарної допомоги.

Геннадій Зубко зазначив, що на законодавчому рівні прийнято рішення про додаткове збільшення соціальних виплат для переселених осіб до 3,5 млрд. грн. на цей рік, а також внесені зміни до Податкового кодексу і звільнено від оподаткування благодійну допомогу, яка надається внутрішньо переміщеним особам.

Віце-прем’єр-міністр України зазначив, що Звіт спільної місії ЄС, ООН та Світового банку визначив не лише потреби у відновленні Донецької і Луганської областей, а й конкретний план дій у відновленні інфраструктури, соціальної підтримки та питань працевлаштування людей, які проживають на цих територіях. «Цей план був прийнятий Урядом як маршрутна карта для врахування в роботі кожного міністерства», - зазначив він.

 

Довідково

У лютому 2015 року було створено дворівневий координаційний механізм для вирішення питань, пов’язаних з наданням гуманітарної допомоги, який складається з міжвідомчої робочої групи та експертної групи.

Співголовами Міжвідомчої робочої групи стали Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Гуманітарний координатор системи ООН Ніл Уокер.

 

 

 

версія для друку