українська російська англійська
Незабаром Мінмолодьспорт винесе на громадське обговорення Дорожню карту реформування молодіжної сфери
14.03.2015 | 10:16
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Незабаром Міністерство молоді та спорту представить та винесе на широке громадське обговорення Дорожню карту реформування молодіжної сфери. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив під час робочої зустрічі із представниками Ініціативи з реформування молодіжної політики Реанімаційного пакета реформ.

«Найближчим часом ми опублікуємо Дорожню карту реформування молодіжної сфери. Вона повинна пройти остаточне обговорення на Раді реформ при Міністерстві. Ми також проведемо декілька круглих столів із експертами та молодіжними громадськими організаціями. І після цього я буду готовий виходити із відповідною презентацією на Кабінет Міністрів», - наголосив Ігор Жданов.

Напередодні за ініціативи Міністра до Реанімаційного пакета реформ був направлений попередній проект Дорожньої карти реформування молодіжної сфери. Відтак під час зустрічі у Мінмолодьспорті представники РПР висловили свої конструктивні пропозиції до Дорожньої карти та основних напрямків реформування, закладених у документі.

Експерти Ініціативи позитивно оцінили вектор руху на побудову європейської моделі реалізації молодіжної політики в Україні, який обрало Міністерство. Зокрема, що стосується розгортання мережі молодіжних центрів на місцях, які працюватимуть за європейськими стандартами на основі самоорганізації молоді. А також необхідності модернізувати правила участі в конкурсі молодіжних проектів.

«Є зараз така ініціатива. Ми вже вийшли із проектом змін до постанови Уряду для того, щоб допустити молодіжні громадські організації усіх рівнів, не лише всеукраїнські, але й регіональні – до участі в конкурсі молодіжних проектів», - зазначив заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський.

У свою чергу Ігор Жданов закликав членів Ініціативи Реанімаційного пакета реформ до подальшої спільної роботи над Дорожньою картою та написанням законопроектів, спрямованих на її реалізацію. «Міністерство абсолютно відкрите до спілкування та сприйняття ваших пропозицій, які ми обов’язково врахуємо», - підсумував Міністр.

У робочій зустрічі, зокрема, взяли участь: Юрій Юзич, заступник голови Пласт-НСОУ, експерт ініціативи РПР; Олена Герус – координатор Центру реформ при КМУ; Марія Симонова – менеджер ініціативи РПР; Колесник Дмитро – НСОУ; Сергій Воронов – голова ВГО «Молодий Народний рух»; Марина Колосова – «Фундація регіональних ініціатив»; Дмитро Афанасьєв – голова Студентської ради НУУ «КПІ»; Владислав Мельников – Студентська рада НПУ; Іван Кішка – голова МНК; Соломія Фаріон – голова секретаріату МНК, Юлія Литвиненко «Молодь Демократичного Альянсу».

 

 

версія для друку