українська російська англійська
Радник МІП Сергій Костинський: "ФСБ знищує свободу слова в Криму"
14.03.2015 | 11:27
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Затримання і обшуки Федеральною службою безпеки Російської Федерації журналістів кримського Центру журналістських розслідувань радник Міністра інформаційної політики України Сергій Костинський назвав тиском на незалежне ЗМІ.

«Враховуючи, що справу порушено за матеріалом автора, який близько року не проживає в Криму, а також давність самої публікації, дії ФСБ можна оцінити як тиск», - заявив Сергій Костинський.

Радник Міністра вважає, що «зачистка інформаційного простору Криму, яка послідовно здійснюється ФСБ з 3 березня 2014 року, веде до повного знищення в регіоні свободи слова».

Нагадаємо, що 13 березня співробітники ФСБ здійснили слідчі дії відносно двох журналістів кримського інформаційного агентства «Центр журналістських розслідувань». Редактор інтернет-видання Наталія Кокоріна була затримана на 6 год. в якості свідка. У квартирі за місцем її прописки був проведений обшук. Ще один обшук ФСБ провела в квартирі батьків Анни Андрієвської, колишнього редактора Центру. У ній журналістка не проживала понад 10 років.

 

версія для друку