українська російська англійська
Ігор Жданов: Молодь є рушійною силою держави на шляху європейської інтеграції
14.03.2015 | 11:59
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

“Впевнений, що саме українська молодь, тобто ви, є рушійною силою нашої держави на шляху європейської інтеграції. Без перебільшень, ви є опорою розбудови майбутнього України”, - сказав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, вітаючи учасників конференції прогресивної молоді "Generation U: Разом заради змін", що проходить у Києві 14 березня.

Міністр подякував організаторам заходу - Американським радам з міжнародної освіти, Київському ресурсному центру, Muskie Club Ukraine, Ініціативній групі OpenUP, а також Фонду Богдана Гаврилишина - за багаторічну роботу над розвитком молодіжного середовища в Україні.

Ігор Жданов закликав учасників конференції долучитися до формування нової молодіжної політики України: “Ви маєте унікальну можливість долучитися до цього цікавого та відповідального процесу. Я як Міністр та моя команда працюємо прозоро та відкрито і запрошуємо вас до співпраці, поділитися із нами своїм досвідом та знаннями”.

Він наголосив, що у Міністерстві створено низку інструментів співпраці з громадянським суспільством: Громадська рада, Рада з питань реформування  молодіжної сфери, Ради з питань реформ сфери фізичної культури і спорту, робочі групи з різних напрямків удосконалення молодіжної політки.

“Впевнений, що ваше небайдуже ставлення та участь у роботі зазначених органів лише посилить напрямки роботи Міністерства та дасть змогу досягти кращих результатів на шляху європейського розвитку нашої держави”, - сказав Ігор Жданов та закликав учасників конференції до плідної роботи.    

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку