українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
14.03.2015 | 13:40
Прес-служба Державної прикордонної служби

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Вчора терористи здійснили обстріл місця несення служби, на якому перебувають військовослужбовці Державної прикордонної служби України та ЗСУ, поблизу н.п. Майорськ. Для нападу бойовики використовували стрілецьку зброю. Серед українських військових постраждалих немає.

У контрольному пункті «Курахове» прикордонники виявили 4 громадян України з підробленими перепустками. Вони рухалися двома автомобілями «ВАЗ» та «Рено». За даним фактом поінформовано співробітників міліції в Донецькій області, яким і передали затриманих.

Також на контрольному пункті «Лисичанськ» під час перевірки автомобіля «Фольксваген» прикордонники виявили громадянку України з паспортним документом «ЛНР». Для з’ясування обставин її передали  правоохоронним органам.

У районі н.п. Константинівка прикордонний наряд затримав 8 транспортних засобів з вантажем продуктів харчування та одягу, які рухалися в об’їзд визначених транспортних коридорів. Крім того, поблизу н.п. Врубовка було зупинено 5 транспортних засобів. Автівки перевозили овочі, продукти харчування, енергетичні напої та кондитерські вироби вартістю майже 230 тисяч гривень, а також 38 тонн вугілля. Вони також рухалися об’їжджаючи контрольні пости, що були на їх шляху. Для прийняття правового рішення транспортні засоби передані працівникам фіскальної служби.

 

 

версія для друку