українська російська англійська
У Рівненській області на аукціоні будуть реалізовані права оренди на дві земельні ділянки сільгосппризначення держвласності
16.03.2015 | 10:17
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

На Рівненщині 17 березня 2015 року буде проведено аукціон із реалізації прав оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 13,73 гектара. Замовником торгів виступає Головне управління Держземагентства у Рівненській області.

Ділянки, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Старорафалівської сільської ради Володимирецького району. Стартовий розмір річної плати за користування цими ділянками становить 4% нормативної грошової оцінки або 2,78 тис. гривень. Ділянки планується передати в оренду на строк 25 та 7 років. Виконавцем земельних торгів визначено Рівненську регіональну філію ДП «Центр Державного земельного кадастру».

Аукціон проводитиметься за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 10 і розпочнеться о 12 годині. З детальною інформацією про лоти із зазначенням їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати можна ознайомитися на веб-сайті Держземагентства України у розділі «Земельні торги».

Довідково

Земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності передаються в оренду виключно на земельних торгах у формі аукціону. Під час проведення земельних торгів визначається розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою. Переможцем земельних торгів вважається учасник торгів, який запропонував найвищу ціну лоту. За результатами проведення аукціону між організатором торгів і їх переможцем укладається договір оренди земельної ділянки.

версія для друку