українська російська англійська
Оголошено конкурс на посади директорів 37 державних підприємств, - Мінагрополітики
16.03.2015 | 15:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

16 березня Мінагрополітики України оголосило конкурс на посади керівників ще 37 державних підприємств. Міністерство продовжує впроваджувати політику оптимізації та удосконалення роботи державних підприємств, у тому числі, шляхом оновлення управлінських кадрів.

Конкурс є відкритим. Взяти участь у ньому може громадянин Украйни, який відповідає зазначеним вимогам та має бажання долучитися до роботи з підвищення ефективності державних підприємств. Процедура подання документів для участі та механізм проведення конкурсу - за посиланням. Також інформацію про вакансії Міністерства та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на національних сайтах працевлаштування.

Для відбору претендентів створена постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: Pedersen & Partners, Школа HRM, Jansen Capital Management, We Partners, MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers, які складають більшість в комісії. Таким чином, попереджено можливі корупційні ризики та заангажованість у призначенні керівництва державних підприємств.

На даний час тривають конкурси на посади керівників 12 підприємств галузі. Впровадження процедури прозорих та відкритих конкурсів дозволило залучити до участі у відборі дійсно фахових та патріотично налаштованих кандидатів. Наразі проводяться останні етапи конкурсів, після яких будуть оголошені переможці.

Важливо зазначити, що конкурсні завдання є суто практичними та формують подальшу основу роботи керівника. Кожен з кандидатів, допущений до участі у конкурсі, захищає перед комісією стратегію розвитку підприємства. Рішення про ухвалення цієї стратегії приймається більшістю голосів членів комісії. Показники запропонованої стратегії в подальшому будуть зафіксовані в контракті з керівником.

Ми запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін в країні!

 

версія для друку