українська російська англійська
17 березня уряди Німеччини та України узгодять умови виділення 500 мільйонів євро
16.03.2015 | 18:21
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У вівторок, 17 березня, до України прибуває робоча група для остаточного узгодження тексту Меморандуму та рамкової угоди для отримання кредитних коштів в розмірі 500 млн. євро, підписання якого заплановано вже на початку квітня. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, який перебуває в Німеччині в рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка. За словами Геннадія Зубка, робоча група прибуває в складі представників міністерств економіки, енергетики та транспорту.

«Під час зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорювалося питання щодо залучення кредиту банку KFW для відновлення Східної частини України, а також напрямки використання цих коштів. Йдеться про макрофінансову підтримку державного бюджету України, підтримку малого та середнього бізнесу, проекти у сфері енергетики та відновлення інфраструктури», - повідомив Геннадій Зубко.

За його словами, ці гроші принесуть колосальний позитивний ефект для економіки всієї країни, адже дозволять створити нові робочі місця, нові бізнеси, запустити важливі інфраструктурні проекти.

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко є головою української частини Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва.

 

версія для друку