українська російська англійська
Голова Держфінмоніторингу провів зустріч із Головним стратегічним радником Служби іноземних активів Міністерства фінансів США (OFAC)
17.03.2015 | 15:56
рес-служба Державної служби фінансового моніторингу

Сьогодні у приміщенні Державної служби фінансового моніторингу України проведено робочу зустріч Голови Служби Ігоря Черкаського, Головного стратегічного радника Служби іноземних активів Міністерства фінансів США (OFAC)* пана Адама Сміта та представника Посольства США в Україні.

На зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних з розслідуванням фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна колишнім Президентом України Януковичем В.Ф., його близькими, посадовцями колишнього Уряду країни та пов’язаними з ними особами, а також щодо осіб, причетних до організації умисного масового вбивства людей та сепаратистської діяльності на території України.

Особливо на зустрічі акцентовано увагу на співпраці щодо застосування санкцій, а також взаємної правової допомоги під час повернення злочинних доходів таких осіб та координації дій стосовно здійснення заходів з протидії фінансування тероризму.

За результатами зустрічі було ініційовано започаткування ряду відповідних двосторонніх практичних заходів з метою врегулювання вищезазначених питань.

Довідково:

OFAC – Служба контролю за іноземними активами США, що забезпечує застосування санкцій економічного та торговельного характеру до іноземних юрисдикцій (юридичних та фізичних осіб), як таких, що можуть становити загрозу для міжнародної спільноти.

 

версія для друку