українська російська англійська
Держенергоефективності посилить співпрацю з Посольством Франції із залучення інвесторів у сферу енергоефективності та енергозбереження
18.03.2015 | 09:18
Прес-служба Державного агентства енергоефективності та енергозбереження
Представники французького посольства вважають енергоефективність пріоритетним напрямком співпраці України та Франції

Представники французького посольства вважають енергоефективність пріоритетним напрямком співпраці України та Франції. Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками Посольства Франції в Україні.

Під час зустрічі було зазначено, що Агентство посилить співпрацю з Посольством Франції в Україні в частині залучення французьких інвесторів та виробників енергоефективного обладнання, матеріалів і технологій на ринок України.

«Для нашої держави дуже важливий досвід та інвестиції Франції щодо підвищення енергоефективності та заміщення газу альтернативними видами палива», - зазначив Сергій Савчук та додав, що сьогодні Агентство не втрачає жодної можливості співпраці з інвесторами, профільними асоціаціями, міжнародними організаціями та фінансовими установами.  

У ході зустрічі було домовлено:

·          провести спільну зустріч із Французьким клубом інвесторів в Україні, які цікавляться цією галуззю;

·          організувати зустріч в Парижі із провідними французькими компаніями, що спеціалізуються на відновлюваних джерелах та енергоефективності, для їх залучення до роботи в Україні;

·          підтримувати постійні стосунки із французькою стороною щодо поглиблення співпраці з Агентством та представниками місцевих органів влади для створення регіональних енергетичних кластерів. 

Довідково

Економічний відділ Посольства Франції в Україні сприяє розвитку двосторонніх франко-українських відносин (розширення торгівлі, збільшення кількості французьких інвестицій в Україні), а також врегульовує економічні та фінансові питання з МВФ, Світовим Банком, ЄБРР, тісно співпрацює з Європейським Союзом, Світовою Організацією Торгівлі. Метою діяльності економічного відділу є покращення доступу французьких підприємств на ринок України.

 

версія для друку