українська російська англійська
ДСНС інформує про хід відновлювальних робіт на Сході України
18.03.2015 | 10:55
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

У Луганській та Донецькій областях на звільнених територіях силами комунальних служб, ремонтних бригад підприємств, а також рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжуються роботи щодо відновлення життєзабезпечення населення.

Так,у Луганській області в селищі міського типу Станиця–Луганська ремонтними бригадами виконуються аварійно-відновлювальні роботи на вуличних газопроводах низького тиску без відключення абонентів.

Ведуться ремонтні роботи із заміни тимчасових дільниць газопроводів низького тиску в Старій Кондрашівці Станично-Луганського району. (там залишаються не підключеними 1 300 абонентів).

На сьогодні немає можливості підключити до газопостачання мешканців трьох селищ - Трьохізбенка, Кряківка, Сокольники –  це загалом 1 400 абонентів, у зв’язку з тим, що пошкоджений магістральний газопровід знаходиться на лінії розмежування та окремі території потребують розмінування. Найближчим часом до проведення робіт з обстеження траси проходження та виявлених вибухонебезпечних предметів, будуть залучені піротехнічні групи Держслужби з надзвичайних ситуацій

Завдяки зусиллям піротехнічних підрозділів ДСНС України, аварійно-ремонтним бригадам вдалося відновити роботу установки комплексної підготовки газу Вільхівського газоконденсатного родовища Сєверодонецького цеху видобування нафти, газу та газового конденсату. Це дало можливість постачати споживачам на Луганщині близько 90 тисяч кубометрів газу на добу.

Щоденно в Луганській області проводяться роботи з відновлення пошкоджених трансформаторних підстанцій та електромереж.

Відновлювальні роботи майже завершені. На сьогоднішній день ведуться  ремонти у містах Попасній та селищі Валуйське Станично-Луганського району, де залишається без електропостачання понад 4 тисячі абонентів через пориви сильного вітру. Залишається непідключеним селище Троїцьке Попаснянського району (близько 500 абонентів) через те, що живляча трансформаторна підстанція знаходиться у прифронтовій смузі. Вчора ці території групою піротехнічних робіт ДСНС були обстежені. Надалі будуть вжиті відповідні заходи щодо очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів та проведення ремонтних робіт по відновленню електропостачання. 

Через пошкодження магістрального водопроводу майже повністю без водопостачання залишаються місто Попасна та селище Кримське. Основною проблемою ремонтних бригад є нестача техніки (екскаваторів) і ремонтних матеріалів (труби, паливно-мастильні та гідроізоляційні матеріали тощо). Місцевою владою вживаються заходи щодо вирішення проблемних питань.

У Донецькій області внаслідок бойових дій залишається знеструмленим повністю або частково 41 населений пункт.

Наразі тривають аварійно-ремонтні роботи по відновленню електропостачання  міста Дебальцево.

В Авдіївці електропостачання відновлено майже повністю. Частково відновлено газо- та теплопостачання.

Загалом по області, за інформацією аварійно-ремонтних бригад підприємств, уже відновлено роботу  10 магістральних газопроводів, 4 комплексних станції, 3 газорозподільних станції та здійснено 314 відновлень електропостачання газорозподільних станцій.

Вчора бригадами служб енергопостачання продовжувались ремонтно-відновлювальні роботи у місті Артемівськ.

У місті Мар’їнка проводилось відновлення  водо- та електропостачання.

 

 

версія для друку