українська російська англійська
У Пенсійному фонді перевірено готовність до практичного впровадження змін у пенсійному законодавстві
18.03.2015 | 11:34
Прес-служба Пенсійного фонду

17 березня 2015 року Голова правління Пенсійного фонду України  Олексій Зарудний провів селекторну нараду з начальниками головних управлінь Фонду в областях та м. Київ.

На нараді розглянуті питання практичної реалізації  законодавчих змін у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». 

До пенсійних змін, наголосив Голова правління,  нині прикута значна суспільна увага, а стосуються вони 700 тис. пенсіонерів із загальної чисельності 12,5 млн. Регіональні та територіальні органи Фонду мають значно посилити інформаційну спрямованість своєї роботи, роз’яснити норми законодавства якнайширшому колу громадян. Громадяни повинні розуміти, що це один із кроків уніфікації пенсійного законодавства та єдиних принципів пенсійного забезпечення для всіх категорій. 

Розглянуто також питання щодо чіткої організації виконання плану роботи Пенсійного Фонду на 2015 рік та бюджету Пенсійного фонду України на 2015 рік, дієвості кадрового резерву та укомплектованості кадрами, використання інформаційних систем та створення єдиного інформаційного середовища в органах Фонду.

Довідково

Пенсійним фондом забезпечується своєчасне і в повному обсязі фінансування виплати пенсій 12,5 млн. пенсіонерів. За січень – лютий видатки на виплату пенсій та інші витрати становили 42,1 млрд. грн. На 17 березня ц.р. пенсійні виплати профінансовано на 13,6 млрд. грн., або 65,3% місячної потреби.

 

версія для друку