українська російська англійська
Сьогодні в Україні починається демобілізація військовослужбовців, які відслужили рік
18.03.2015 | 12:04
Прес-служба Міністерства оборони

Відповідно до Указу Президента від 14 січня поточного року “Про часткову мобілізацію”, під час демобілізації у період з 18 березня по 1 травня 2015 року підлягають звільненню 35 тисяч 300 військовослужбовців. Це захисники Батьківщини, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період, відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 “Про часткову мобілізацію”.

Нагадаємо, що 14 січня під час наради з главами обласних державних адміністрацій Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості підтримки демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО після їх повернення до мирного життя; питанні повернення на попереднє місце роботи військових.

Президент України звернув увагу керівників обласних державних адміністрацій на питанні реєстрації та видачі посвідчень учасників АТО, повного або часткового звільнення героїв АТО від сплати комунальних послуг, забезпечення їх земельними ділянками, врегулювання погашення фінансових зобов’язань учасників АТО. На переконання Глави держави, демобілізовані військовослужбовці, які захищали територіальну цілісність та суверенітет України, мають стати й активними учасниками місцевого самоврядування.

 

 

версія для друку