українська російська англійська
Мінсоцполітики розпочинає публічне обговорення удосконалення програмного забезпечення для нової системи субсидій
18.03.2015 | 12:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики

 У Міністерстві соціальної політики під головуванням Першого заступника Міністра Василя Шевченка відбулося робоче засідання щодо запровадження дієвого механізму обробки заяв на отримання субсидій та декларацій про доходи, а також надання технічної допомоги органам соцзахисту населення на місцях для ефективного вирішення питання реформування системи субсидій.

Василь Шевченко наголосив на необхідності врахувати пропозиції усіх зацікавлених сторін, які беруть участь у системі надання послуг, та наголосив на тому, що питання закупівлі необхідної комп’ютерної техніки та обладнання, розробка програмного продукту буде повністю відкритою і прозорою.

«Ми плануємо провести публічне обговорення та залучити до цього процесу як представників громадськості, волонтерів, так і представників місцевих органів соціального захисту населення, які будуть безпосередньо працювати з цим програмним продуктом», - наголосив Василь Шевченко.

«Ми спростили механізм отримання субсидій, зробили систему простою і зрозумілою. Наскільки ефективно вона буде реалізована, великою мірою залежить від органів місцевої влади. Тому сьогодні вкрай важливо залучити до процесу розробки всіх необхідних інструментів саме тих людей, які будуть цей механізм реалізовувати на практиці», - підкреслив він.

 

версія для друку