українська російська англійська
Мінмолодьспорту зосереджується на національно-патріотичному вихованні та оновленні основних засад молодіжної політики в цілому
19.03.2015 | 11:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У сфері молодіжної політики Міністерство молоді та спорту зосередиться на двох напрямках - національно-патріотичному вихованні та формуванні основних засад молодіжної політики в цілому. Про це заступник Міністра Сергій Митрофанський заявив під час брифінгу у Кабінеті Міністрів, який відбувся 18 березня.

"На мою думку, до останнього часу національно-патріотичне виховання формувалося за остаточним принципом. У тому, що ця сфера є надзвичайно важливою, ми мали змогу переконатися за останні півтора року. Невдовзі в Міністерстві почне повноцінну роботу відділ національно-патріотичного виховання, ми приступили до розробки Програми національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки", - повідомив Сергій Митрофанський.

Стосовно реформи в молодіжній політиці, то важливий якісний підхід, підкреслив заступник Міністра. Зараз при Міністерстві створено Експертну раду з реформування, триває співпраця із групою спеціалістів Реанімаційного пакета реформ у розробці Дорожньої карти реформ у сфері молодіжної політики.

"Ми залучаємо громадськість для того, щоб цей документ був справді спільним продуктом і мав практичну дію. Метою нашої реформи є створення належних умов для розвитку молодіжного середовища, для того, щоб громадські організації як всеукраїнського, так і регіонального рівня мали змогу реалізовувати свої проекти", – підкреслив Сергій Митрофанський.

 

версія для друку