українська російська англійська
У Маріуполі вибудувана найбільш ефективна оборона по лінії фронту, - Зорян Шкіряк
19.03.2015 | 13:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Про ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції, прифронтових містах та про роботи по зміцненню оборони по всій лінії фронту 19 березня на брифінгу у Кабінеті Міністрів України розповів радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

За словами радника Глави МВС, тривають роботи по укріпленню та спорудженню декількох ешелонів лінії оборони від Горлівки та Дебальцево. Зорян Шкіряк відмітив, що на укріплювальні роботи по всій лінії фронту Кабміном було виділено 500 млн.гривень.

«На сьогоднішній день постійно проводяться роботи по зміцненню лінії оборони Маріуполя. Здійснюється риття протитанкових окопів, здійснюється будівництво фортифікаційних споруд. Більш того, враховуючи, що я проїхав по всій лінії фронту, сьогодні саме там знаходиться найбільш ефективний укріплений район», - заявив Зорян Шкіряк.

Представник МВС також зазначив, що на південному фронті, як і на інших напрямках передові позиції сил АТО утримують підрозділи Національної гвардії України та спецпідрозділи МВС України. Зокрема, штурмовий полк НГУ «Азов», батальйон «Донбас», рота батальйону спецпідрозділу «Дніпро -1», батальйон «Кривбас», «Івано-Франківськ», «Скіф» та «Львів».

«Це саме ті наші бойові одиниці, які сьогодні здійснюють виконання бойових задач безпосередньо в секторі «М», - зазначив Зорян Шкіряк.

Крім того, радник зауважив, що ситуація в самому Маріуполі досить спокійна.

«Навіть за останні кілька місяців настрої людей кардинально змінилися. Я з усією відповідальністю стверджую, що значна переважна частина жителів цього прекрасного міста налаштовані патріотично. І власне спільно зі збройними силами, бійцями Національної гвардії і міліцією готові здійснювати всі заходи для того, щоб не допустити агресію терористичних військ», - заявив Зорян Шкіряк.

 

версія для друку