українська російська англійська
Павло Розенко: Цей Парламент і цей Уряд мають стати "могильниками" несправедливої пенсійної системи
19.03.2015 | 14:32
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Одним із основних завдань Уряду, і Міністерства соціальної політики зокрема, є запровадження нових принципів і соціальної справедливості у пенсійній системі. Про це сьогодні на прес-конференції в Будинку Уряду сказав Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Я сподіваюся, що цей Уряд і цей Парламент стануть «могильниками» тієї несправедливої пенсійної системи, яка існувала роками, і політика розділу українців на два сорти – на звичайних пенсіонерів і VIP-пенсіонерів - піде в минуле, - наголосив він. - За 100 днів роботи ми вже здійснили певні кроки для переходу до цивілізованої пенсійної системи, коли пенсії для всіх працюючих людей мають нараховуватися за єдиним принципом».

За словами Павла Розенка, пенсійні законопроекти, які проголосовані у Парламенті в грудні і у березні, усувають ті серйозні дисбаланси у пенсійній системі, які накопичувалися роками і для усунення яких раніше не було політичної волі.

«Ми робимо реальні кроки для встановлення соціальної справедливості і якщо ще декілька років тому пенсія для VIP-пенсіонерів становила 90% від зарплати, то сьогодні її знижено до 60%», - підкреслив він.

Наступним кроком, за словами Міністра, буде впровадження нового пенсійного законодавства, яке повністю ліквідує різні принципи нарахування пенсій. «Такий законопроект вже розроблений у Міністерстві, і до кінця квітня буде внесений на розгляд Уряду», - додав Павло Розенко.

 

версія для друку