українська російська англійська
Руслан Корж здійснив робочу поїздку до Запорізької області
19.03.2015 | 16:25
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Незважаючи на важку економічну ситуацію, науково-технічний і виробничий потенціал в Запорізький області збережено – наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж під час робочої поїздки до Запоріжжя.

«Одноденний робочий бліц-візит до Запоріжжя, на батьківщину, дав можливість отримати інформацію з перших рук про проблеми і можливості в основних галузях, представлених у регіоні, серед яких: чорна та кольорова металургія, високотехнологічне машинобудування, оборонно-промисловий комплекс», - розповів Руслан Корж.

Під час поїздки він оглянув виробничі потужності підприємств: ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» та ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ДП «НВК «Іскра», ПАТ «Запорізький автомобільний завод» та ПАТ «Мотор Січ».

Руслан Корж  провів робочі наради з керівниками цих підприємств, було обговорено основні напрямки роботи та проблемні питання. Також він ознайомився з показниками фінансово-господарської діяльності, перспективами розвитку та модернізації виробничих потужностей.

«Успіх супроводжує професійних, небайдужих і чесних менеджерів - незалежно від форми власності підприємства», - наголосив заступник Міністра.

Він закликав керівників підприємств приділяти більше уваги таким питанням як: імпортозаміщення сировинних матеріалів, державно-приватне партнерство, пошук нових експортних ринків, підвищення соціальних виплат робітникам підприємств.

За підсумками візиту були окреслені проблемні питання та досягнута домовленість про їх вирішення вже протягом найближчого часу.

 

версія для друку