українська російська англійська
На офіційному сайті Міністерства оборони України започатковано нову рубрику "Офіс реформ"
19.03.2015 | 16:44
Прес-служба Міністерства оборони

На офіційному сайті Міністерства оборони України у верхньому меню започатковано нову рубрику «Офіс реформ» http://www.mil.gov.ua/ofis-reform.html. Презентації проектів – результат плідної багатогодинної складної роботи керівників цих проектів реформ від Ради волонтерів Міністерства оборони та керівництва військового відомства.

Розміщена в ній інформація була презентована на робочій зустрічі Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка з «волонтерським десантом» Міністерства оборони, які взяли на себе вирішення значної частини проблем матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил. У зустрічі також взяли участь Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, заступник Міністра оборони Юрій Гусєв, директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Неллі Стельмах, Радник Президента Юрій Бірюков, голова Ради волонтерів Міністерства оборони Давід Арахамія, Тетяна Ричкова, Артур Переверзєв, Ігор Мельник, Вікторія Карт, Діана Петреня, Константин Лєснік та інші.

Глава держави назвав «сміливим та надзвичайно ефективним» рішення Міністра оборони Степана Полторака залучити волонтерів до вирішення проблем забезпечення війська. «Дякуючи волонтерському десанту, в Міністерстві оборони реалізуються вісім програм – від логістики до зброї, в тому числі – ніхто не вірив в це – нарешті, будуть запроваджені електронні торги», – повідомив Глава держави. Президент зазначив, що волонтери гарантують надійність постачання у всіх сферах – від одягу та харчування до комплексної діагностики діяльності державних підприємств Міністерства оборони.

Міністр оборони Степан Полторак, повідомив, що всі проекти реформ, напрацьовані з волонтерами, буде винесено на публічне обговорення, а кожен керівник проекту буде захищати свою реформу.

Волонтери представили Президенту проекти реформ. Артур Переверзєв представив проект електронних закупівель для армії.

Волонтери поінформували, що розробили понад 30 законодавчих ініціатив, і передали Президенту законопроект щодо норм і стандартів харчового забезпечення, який дозволить за 3 місяці перейти до нового стандарту забезпечення солдат їжею.

Ігор Мельник представив концепцію реформи забезпечення військових житлом та управління військовим нерухомим майном, яка передбачає, зокрема, до 2020 року ліквідувати чергу тих, хто має потребу у постійному житлі. Вже підписано документи на проведення повної інвентаризації земель і майна, якої не було з 1992 року. У реалізації програми робиться акцент на небюджетне фінансування.

Вікторія Карт представила пілотний проект логістики. З жовтня 2015 року планується забезпечити автоматизацію обліку та логістики у сфері речового забезпечення Збройних Сил.

Волонтер Діана Петреня представила концепцію реформи системи продовольчого забезпечення та харчування військових, яку зараз характеризує повна відсутність конкуренції. Проводиться аудит забезпечення підрозділів.

Тетяна Ричкова представила проект інституціональної реформи закупівель. Президент закликав волонтерів долучитися до забезпечення прозорості цього процесу.

Константин Лєснік представив проект реформи норм і стандартів речового забезпечення. Він подарував Президенту зразок нової форми, яку вироблено в Україні. Волонтери сподіваються, що з другого півріччя матимуть змогу закупати для військових нову форму, зроблену за новими стандартами.

версія для друку