українська російська англійська
Визначено кандидатів на посаду директора Національного інституту раку
19.03.2015 | 18:28
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У МОЗ України відбулося чергове засідання комісії з питань відкритого відбору кандидатів на посаду директора Національного інституту раку.

Під час засідання заступник Міністра охорони здоров’я України Альона Терещенко поінформувала присутніх, що у визначений комісією період подання документів до МОЗ України надійшло 18 заяв від кандидатів на посаду директора Національного інституту. Аналіз поданих документів дає право на участь у відборі усім кандидатам.

Список кандидатів (у порядку дати подання документів):

1. Осинський Дмитро Сергійович.

2. Мішалов Володимир Григорович.

3. Проценко Володимир Васильович.

4. Євтушенко Олег Іванович.

5. Думанський Юрій Васильович.

6. Тодуров Іван Михайлович.

7. Аніщенко Андрій Олександрович.

8. Литвиненко Олександр Олександрович.

9. Михайлович Юрій Осипович.

10. Колесник Олена Олександрівна.

11. Кіркілєвський Станіслав Ігорович.

12. Щепотін Ігор Борисович.

13. Горіцький Олексій Васильович.

14. Манжура Олена Петрівна.

15. Єщенко Олена Григорівна.

16. Смоланка Іван Іванович.

17. Байдо Сергій Вікторович.

18. Зуб Валерій Олексійович.

Під час засідання також було визначено, що всі ці кандидати 26 та 27 березня 2015 року в МОЗ України матимуть змогу презентувати членам комісії власний план розвитку Національного інституту раку. За результатами співбесід комісія має відібрати не менше трьох претендентів та подати їх кандидатури Міністру охорони здоров’я України для прийняття рішення щодо призначення директора (відповідно до пункту 7.2. Статуту Національного інституту раку, затвердженого наказом МОЗ України від 17.01.2015 р. № 14).

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко під час засідання комісії рекомендувала кандидатам не очікувати співбесіди, а вже сьогодні розпочинати діалог із суспільством та фаховою спільнотою в обговоренні своїх пропозицій та бачення в управлінні національною онкологічною установою.

«Оскільки в МОЗ України немає жодних повноважень без згоди кандидатів оприлюднювати їх резюме та плани розвитку Національного інституту раку, ми закликаємо усіх 18 претендентів зробити це особисто», - констатувала Олександра Павленко.

Нагадаємо, що наказом МОЗ України від 24.02.2015 р. №17-О «Про проведення відкритого відбору кандидатів на посаду директора Національного інституту раку» створено комісію з питань відкритого відбору кандидатів на посаду директора Національного інституту раку до складу якої увійшли фахівці МОЗ України, науковці, провідні онкологи, представники трудового колективу інститут та громадських організацій.

На першому засіданні комісії 27 лютого 2015 року було прийнято рішення про подання від претендентів до МОЗ України з 2 по 17 березня 2015 року необхідних документів та заяви з проханням розглянути кандидатуру на посаду директора Національного інституту раку.

 

версія для друку