українська російська англійська
У Києві відкрили штаб-квартиру Консультаційної місії Євросоюзу
19.03.2015 | 19:28
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Києві відкрили штаб-квартиру Консультаційної місії Євросоюзу. Участь у церемонії відкриття взяли іноземні дипломати та керівники кількох міністерств.

Символічну стрічку перерізали Заступник Генерального секретаря Європейської служби зовнішніх справ Мачей Поповскі та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Учасники церемонії відзначили стратегічне розташування штаб-квартири у центрі Києва, а також її наближеність до відомств, які беруть участь у реформуванні сектору цивільної безпеки в Україні.

Експерти Місії надавали допомогу в реалізації кількох проектів у рамках реформування МВС. Зокрема, фахівці з Євросоюзу брали участь в експерименті з об’єднання підрозділів дорожньо-патрульної служби ДАІ та патрульної служби, що проходив на базі міліції м. Хмельницький. Також експерти Консультаційної місії брали участь у роботі над Стратегією розвитку органів внутрішніх справ.

Аспекти подальшої співпраці між Місією ЄС та Міністерством внутрішніх справ України планують обговорити під час двосторонньої зустрічі, яка відбудеться найближчим часом.

 

версія для друку