українська російська англійська
Гуманітарна допомога для жителів східних регіонів надходить майже щодня
20.03.2015 | 10:45
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Мешканці Донецької та Луганської областей, які не залишили свої домівки, особливо ті, хто знаходяться в прифронтових територіях, потребують гуманітарної допомоги.  У свою чергу  і Уряд України,  і місцева влада роблять все можливе, аби допомогти  людям.

Майже кожного дня рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій  доставляють як продукти харчування, речі першої необхідності, так і будівельні матеріали на Схід України.

Вчора з міста Рівного у Луганську область для відновлення пошкоджених будівель і споруд надійшло 64 кубометрів пиломатеріалів.

У той же час у місто Авдіївка Донецької області було доправлено близько 50 тонн будівельних матеріалів для поновлення пошкоджених та зруйнованих будівель міста. А підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій організували доставку 5 тонн технічної води до лікарні міста та міського відділу МВС.

Вчора до міста  Дзержинськ Донецької області від обласної державної адміністрації було доправлено більше 6 тонн продуктів харчування, а саме крупи, макаронні вироби, мінеральна вода, консервація, олія, цукор, сіль, борошно.

Від релігійної общини Євангелійської церкви до міста Рубіжного доставлено 10 тонн продуктів харчування.

Велику допомогу надають і волонтерські організації.  Так, волонтери із Тернополя доправили до мешканців міста Попасна 20 тонн продуктів харчування. А волонтери з Чернівців до міста Сєверодонецьк доставили 2 тонни продуктів харчування та речі першої необхідності.

Постійну допомогу мешканці Сходу  отримують від Міжнародного Товариства Червоного Хреста. Вчора таку допомогу у вигляді 400 продуктових та гігієнічних наборів отримали мешканці селища  Новотошківка Попаснянського району.

 

 

версія для друку