українська російська англійська
Перед нами стоїть завдання створити угруповання військ, здатних протистояти воєнній агресії, - Міністр оборони України
20.03.2015 | 16:58
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 20 березня, у Києві під головуванням Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака відбулося розширене засідання колегії оборонного відомства.

У заході взяли участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, керівний склад Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, командувачі видів та оперативних командувань Збройних Сил України, заступники командувачів видів ЗС України з логістики, командири повітряних командувань, керівництво Державного концерну “Укроборонпром” та інші посадові особи.

На порядок денний засідання були винесені питання щодо забезпечення Збройних Сил України озброєнням, військовою технікою, безпілотними авіаційними комплексами та матеріально-технічними засобами з урахуванням участі ЗС України у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Крім того, учасники засідання обговорили підсумки фінансово-господарської діяльності оборонного відомства за 2014 рік та інші питання, пов’язані з оптимізацією та реорганізацією ЗС України та реформами, які запроваджуються у Міністерстві оборони України.

«Сьогодні Збройні Сили ведуть реальні бойові дії з добре озброєним і навченим ворогом. Перед нами стоїть завдання відновити боєздатність визначених військових частин та створити угруповання військ, здатних вирішувати поставлені завдання та протистояти воєнній агресії. У цьому контексті питання відновлення озброєння та військової техніки безпосередньо впливає на бойову спроможність Українського війська і тому потребує невідкладного вирішення», – зазначив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

 

версія для друку