українська російська англійська
У ВМС триває підготовка мобілізованих військовослужбовців
21.03.2015 | 12:56
Прес-служба Міністерства оборони

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України  триває підготовка мобілізованих військовослужбовців, призваних по мобілізаії.

У навчальному центрі ВМС, на одному із навчальних полігонів особовий склад навчається основам ведення бою, тактиці, здобуває навички розмінування, орієнтування на місцевості, рукопашного бою. З мобілізованими проводяться заняття з вогневої, психологічної, інженерної, фізичної, медичної підготовки. Крім того, військовослужбовці отримують теоретичні знання щодо заходів безпеки, військово-цивільних відносин, міжнародного гуманітарного права та захисту від засобів ураження. Заняття проводять командири підрозділів та інструктори, більшість з яких брали участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції, а також волонтери.

З метою підтримання належного морально-психологічного стану особового складу, організації інформаційної роботи, з військовослужбовцями організовано інформаційну та роз’яснювальну роботу стосовно подій, що відбуваються в Україні та світі. Проводяться суспільно-політичне та правове інформування, заняття з воєнно-ідеологічної підготовки. Крім того, здійснюються організований перегляд та прослуховування інформаційних програм, забезпечення друкованими періодичними виданнями.

Слід зазначити, що більшість мобілізованих – добровольці.

 

версія для друку