українська російська англійська
Айварас Абромавичус здійснить робочий візит до Європейського Союзу
23.03.2015 | 19:22
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У вівторок, 24 березня, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус у рамках робочого візиту відвідає м. Брюссель (Бельгія). На 25-26 березня заплановані робочі зустрічі у м. Париж (Франція) та виступ на церемонії закриття Антикорупційного форуму ОЕСР.

Головна мета поїздки - поінформувати європейських колег про останні досягнення комплексних реформ економічного спрямування в Україні, які проводяться Урядом України, зокрема, про заходи щодо створення сприятливого бізнес-середовища, боротьби з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату, удосконалення системи державних закупівель та стану імплементації українською стороною положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у відповідних сферах економіки.

Програмою візиту до інституцій ЄС передбачені зустрічі Міністра з Віце-Президентом Європейської Комісії, Комісаром ЄС з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом та Віце-Президентом Європейської Комісії, Комісаром ЄС з питань зайнятості, економічного зростання, конкурентоздатності та інвестицій  Юркі Катайненом.

У Франції заплановано зустрічі з Міністром фінансів Франції Мішелем Сапеном та заступником генерального секретаря Організації Економічної Співпраці і Розвитку (OECD) Вільямом Денверсом, після чого Айварас Абромавичус виступить на церемонії закриття Антикорупційного форуму ОЕСР.

 

 

 

 

версія для друку