українська російська англійська
Міністр екології та природних ресурсів України зустрівся з активістами-екологами
23.03.2015 | 21:27
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Сьогодні, 23 березня 2015 р., Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко зустрівся з активістами-екологами, які пікетували Міністерство, вимагаючи припинення «санітарних рубок» лісів. 

У ході зустрічі пікетувальники, на чолі з директором Київського еколого-культурного центру Володимиром Борейком, назвали свої вимоги до Міністра: вилучити з проектів організацій територій національних природних парків Галицький, Сколівські Бескиди, Шацький, Яворівський, Дермансько-Острозький, Вижницький та Хотинський згадки про проведення в заповідних зонах цих парків санітарних та інших рубок лісу; ввести екологічні обмеження при режимному сінокосінні в заповідниках та перестати погоджувати природним заповідникам ліміти на проведення будь-яких санітарних рубок лісу.

Міністр екології запевнив пікетувальників у прозорості роботи Міністерства,  зацікавленості співпраці з фахівцями з охорони природи та доручив створити робочу групу з питань здійснення природоохоронних заходів в природних заповідниках та заповідних зонах,  у тому числі питань щодо вилучення із проектів організацій територій питань санітарних заходів.

З метою прозорого та всебічного вивчення вказаних вище питань просимо відповідні громадські організації та експертів долучитися до робочої групи. Контактна особа: Андрій Лобода тел. (044) 206 30 82. 

 

версія для друку