українська російська англійська
Мінприроди закликає 28 березня вимкнути світло в оселях усіх небайдужих до проблем зміни клімату
24.03.2015 | 11:14
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

28 березня 2015 року відбудеться проведення всесвітньої кампанії Година Землі 2015. Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. До неї приєдналися 7000 міст у 152 країнах зі всього світу.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації на благо майбутнього природного середовища країни.

Міністерство екології та природних ресурсів України звертається до усіх небайдужих з проханням долучитися до проведення кампанії Година Землі. У такому разі її проведення матиме величезний успіх.

Просимо Вас підтримати ініціативу проведення даної кампанії шляхом вимкнення світла та приладів, що не є суттєво важливими.

Мінприроди України висловлює надію на те, що Година Землі приверне увагу кожного громадянина, до екологічного стану нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства.

версія для друку