українська російська англійська
Військові ЗС України надали допомогу вимушеним переселенцям з Донбасу
24.03.2015 | 15:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Великоновосілківській район Донецької області став тимчасовим місцем проживання для сотень родин вимушених переселенців із міст і селищ, де життя через обстріли терористів перетворилося на пекло. Втікаючи від війни вони залишили свої рідні оселі в Донецьку, Мар’їнці, Красногорівці, Пісках, Авдіївці та інших містечках. Зараз офіцери цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України допомагають їм пережити непрості часи.

«Разом із представниками Великоновосілківської районної державної адміністрації ми звіряємо списки вимушених переселенців, з’ясовуємо потреби людей і надаємо їм адресну допомогу, – розповідає офіцер групи цивільно-військового співробітництва. – Потрібні речі для переселенців збирають небайдужі українці з усієї країни. Нам лишається лише передати їх в руки людям, які змушені починати життя з нуля на новому місці. Також вражає щира українська небайдужість до чужої біди з боку місцевих жителів. Вони йдуть назустріч переселенцям у питаннях надання житла. Допомагають своїм новим сусідам усім, чим можуть.

Є у списку військових і родини, яким допомогу надають у першу чергу. Це багатодітні сім’ї. Їм офіцери цивільно-військового співробітництва передали продуктові набори, дитяче харчування, засоби гігієни. І найголовніше – іграшки.

«Без них дитячий світ важко уявити, – кажуть військові, – тож ми намагаємося завжди привозити малюкам якісь забавки».

 

 

 

версія для друку