українська російська англійська
Щодо гуманітарної допомоги для жителів Сходу
25.03.2015 | 10:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

На сьогодні залишається актуальним питання доставки гуманітарної допомоги для місцевого населення Донецької та Луганської області.

Так, 24 березня рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій для мешканців Луганської області, зокрема сіл Кримське Новоайдарівського району, Передільське та Валуйське Станично-Луганського району, було доставлено продукти харчування від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

А в той же час у Донецьку область також від Міжнародного комітету Червоного Хреста рятувальники доставили 690 індивідуальних харчових наборів по 20 кілограмів та 230 гігієнічних наборів до міста Костянтинівка. Також до міста Миколаївка доставлено 100 продуктових наборів по 60 кілограмів кожний, до міста Краматорськ направлено харчові та гігієнічні набори загальною вагою 20 тонн.

Також Луганська обласна державна адміністрація почала розповсюджувати 60 тонн гуманітарної допомоги, яка надійшла 21 березня від  Миколаївської обласної державної адміністрації. Вчора рятувальники Мобільного рятувального центру ДСНС  завантажили 6 тонн продуктів харчування для перевезення до міста Кремінна. Загалом планується направити 20 тонн до міст Старобєльськ та Кремінна та по 5 тонн до міст Лисичанськ та Севєродонецьк.

Крім того, вчора волонтерським клубом «Бджілка» з міста Конотоп Полтавської області доставлені продукти харчування та електротовари до міста Севєродонецьк.

Ощадбанк міста Хмельницький доправив 10 тонн продуктів харчування до Севєронодонецького інтернату.

Жителі східного регіону постійно отримують гуманітарну допомогу і від міжнародних спільнот. 24 березня Норвежський фонд відправив до селища Новотошківка Попаснянського району та міста Попасна будівельні матеріали.

Окрім доставки гуманітарної допомоги на Схід, міжнародні організації доправляють продукти харчування та речі першої необхідності у інші регіони, де наразі проживають переселенці.

До черкаського Центру гостинності від королівства Данії надійшли функціональні ліжка, матраци, інвалідні візки, одяг та медичне обладнання.

Рятувальники розвантажили цю допомогу на склади Центру. І надалі ці речі та предмети медично-гігієнічного спрямування будуть розподілені серед вимушених переселенців, яким вони вкрай необхідні.

Станом на 24 березня до Черкаської області з територій Луганської та Донецької областей а також Автономної республіки Крим прибули майже 13 тисяч вимушених переселенців.

 

версія для друку