українська російська англійська
Відбулося ХVI засідання Національної комісії України у справах ЮНЕСКО
25.03.2015 | 14:43
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

24 березня 2015 року заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, заступник Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Микола Мовчан взяв участь у ХVI засіданні Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра закордонних справ України, Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Сергія Кислиці.

У ході заходу члени Національної комісії обговорили питання  щодо Плану роботи Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на 2015 рік, стану підготовки делегації України до участі у роботі 196-ї сесії Виконавчої Ради ЮНЕСКО, яка відбудеться 08-22 квітня 2015 року, виконання резолюцій «Моніторинг з боку ЮНЕСКО ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)», ухвалених у 2014 році на 194-й та 195-й сесіях Виконавчої Ради ЮНЕСКО, стану збереження українських об’єктів всесвітньої спадщини на тимчасово окупованій РФ території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, подання заявок до Міжнародного реєстру ЮНЕСКО «Пам’ять світу».

Крім того, під час засідання були обговорені питання підготовки до відзначення в Україні 70-ї річниці ЮНЕСКО, секторальної діяльності Національної комісії, відновлення в електронному вигляді видання інформаційного Бюлетеня Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, а також затвердження Порядку надання патронату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО тощо.

У ході свого виступу Микола Мовчан поінформував про план роботи Міністерства молоді та спорту України з відзначення 70-ї річниці  ЮНЕСКО та  підкреслив необхідність на постійній основі привертати увагу Виконавчої Ради ЮНЕСКО до ситуації з об’єктами інфраструктури України, які залишилися на тимчасово окупованій Росією території Автономної Республіки Крим, у тому числі із закладами фізичної культури і спорту, які мають статус баз олімпійської, параолімпійської та дефлімпійської підготовки, а також іншими об’єктами  інфраструктури України спортивного та молодіжного призначення. Він також наголосив на важливості розширення співробітництва з національними комісіями у справах ЮНЕСКО іноземних держав тощо.

 

 

 

версія для друку