українська російська англійська
Ігор Жданов доручив запровадити посилену систему антикорупційних заходів в Міністерстві молоді та спорту України
25.03.2015 | 20:13
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Ігор Жданов провів окрему нараду з питань підвищення ефективності антикорупційних заходів, які здійснюються у відомстві.

«За результатами сьогоднішнього засідання Кабміну та арешту корупціонерів зі служби надзвичайних ситуацій – зібрав окрему нараду та ще раз попередив всіх заступників міністра і керівників структурних підрозділів – недоторканних у нас немає і не буде. Кожний, хто реально винен у корупції – буде нести кримінальну відповідальність. Уряд не просто говорить про боротьбу з цим ганебним явищем, а реально з ним бореться на самому верху», - зазначив Міністр молоді та спорту на своїй персональній сторінці у Фейсбуку.

Ігор Жданов, зокрема, доручив апарату Міністерства прискорити перехід на електронні закупівлі та зобов’язав найбільші державні підприємства та бюджетні установи – НСК "Олімпійський", "Арена-Львів", Палац спорту, базу олімпійського резерву "Конча-Заспа", "Укрспортзабезпечення" – перейти на застосування такої ж прозорої системи. 

"Це дозволить відслідковувати закупівлі цих підприємств в режимі реального часу та значно зменшить можливості для "відкатів" і поле для корупційних діянь", - зазначив Ігор Жданов.

"Ці та інші вже вжиті заходи (публікація бюджету міністерства, паспортів бюджетних програм, наказів про проведення змагань та зборів з відповідним фінансовим забезпеченням) – роблять діяльність Міністерства максимально прозорою та відкритою для контролю з боку громадськості та підвищують ефективність боротьби з корупцією", - зазначив Міністр.

Також Міністр доручив пришвидшити публікацію на сайті міністерства даних за підсумками 2014 р. про результати фінансової діяльності державних підприємств, які знаходяться у сфері управління відомства. У 2015 році такі дані будуть публікуватися щоквартально.
 

 

версія для друку