українська російська англійська
"Треба тримати порох сухим і бути постійно готовим захистити нашу державу", - Степан Полторак
26.03.2015 | 09:33
Прес-служба Міністерства оборони

25 березня під час робочої поїздки до зони проведення антитерористичної операції Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак провів нараду із керівним складом сил АТО. Під час наради були заслухані командири секторів, які доповіли про стан справ на ввірених ділянках служби. Також військовослужбовцями були обговорені актуальні питання тилового, продовольчого та речового забезпечення військ.

«Ми повинні розуміти, що турбує особовий склад. Хочу нагадати про необхідність оперативно вирішувати питання оформлення посвідчень учасників бойових дій. Це хвилює усіх, такі питання мають вирішуватися швидко, без будь-яких бюрократичних тривалих процедур», — наголосив під час спілкування з військовослужбовцями Степан Полторак.

Міністр оборони України поінформував присутніх про комплекс реформ, які наразі тривають у відомстві та стосуються забезпечення житлом військовослужбовців та їх родин.

Після завершення наради Степан Полторак вирушив до місць несення служби військовослужбовців та поспілкувався із бійцями однієї із артилерійських батарей.

«Треба тримати порох сухим і бути постійно готовим захистити нашу державу. Я хотів би сказати велике спасибі за службу. За те, що ви мужні, за те, що ви герої. Ви виконали ті важкі задачі, які перед вами стояли. Я переконаний в тому, що ми переможемо саме завдяки таким, як ви», — звернувся до військовослужбовців Міністр оборони України Степан Полторак.

За бездоганну службу та героїзм військовослужбовці артбатареї були заохочені відомчими відзнаками: заступника командира батареї було заохочено табельною вогнепальною зброєю, командир артилерійської батареї достроково отримав військове звання — підполковник, а найкращі бійці відзначені наручними годинниками.

 

 

версія для друку