українська російська англійська
Відбулось перше засідання Експертної ради з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України
27.03.2015 | 09:11
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Ідея створення Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики виникла в процесі спілкування Міністра Юрія Стеця з представниками громадських організацій.

Метою створення ЕРМІП є розробка системоутворюючих документів: Стратегії інформаційної політики України, Концепції інформаційної безпеки України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

«В Україні існує брак концептуальних документів в сфері інформаційної політики. Покликанням Експертної ради є напрацювання фундаментальних документів у сфері розвитку інформаційного простору України»,- зазначив Юрій Стець.

На першому засіданні ЕРМІП Міністр наголосив, що думка громадськості в цій Експертній раді має бути не дорадчою, а превалюючою

Член Експертної ради Тарас Петрів зазначив, що всі напрацювання експертних груп, на кшталт «Реанімаційного пакету реформ» та медіа-організацій, будуть залучені до використання ЕРМІП.

Під час першого засідання журналіст та медіа-експерт Андрій Куликов, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони України Іван Вінник зійшлись на тому, що дискусія має бути живою, але максимально конструктивною і ефективною, щоб рішення ЕРМІП були сприйняті суспільством та Верховною Радою України.

Співголовою Експертної ради від МІП став Юрій Стець, співголовою від громадськості було обрано доктора політичних наук, доцента кафедри міжнародних медіа-комунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергія Даниленка.

Наприкінці засідання члени Експертної ради запевнили, що перебіг діяльності та проведення наступних засідань будуть максимально публічними.

 

версія для друку