українська російська англійська
Цього року землевпорядники Сумщини надали учасникам АТО 70 га земель
30.03.2015 | 13:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Від початку 2015 року станом на 27 березня землевпорядники Сумщини видали учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих військовослужбовців 41 дозвіл на розробку проектів землеустрою. Загальна площа відведених ділянок становить понад 70 гектарів.

Усього з червня 2014 року, з початку реалізації ініціативи землевпорядної служби щодо виділення земельних ділянок захисникам Вітчизни, які беруть участь в антитерористичній операції, до територіальних органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування від учасників АТО надійшло 625 клопотань про отримання земельних ділянок, з яких 294 – до землевпорядної служби Сумської області. Так, лише у 2015 році фахівці органів земельних ресурсів отримали 86 клопотань від учасників АТО.

З літа минулого року, коли було започатковано ініціативу землевпорядної служби про першочергове забезпечення військовослужбовців землею, у Сумській області 371 учасник АТО вже отримав дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок. Так, землевпорядниками області видано 243 накази про відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства та для ведення садівництва на площу понад 217 гектарів. Найбільше ділянок було надано у Сумському, Лебединському, Роменському та Тростянецькому районах Сумщини.

Довідково

Фахівці органів земельних ресурсів розробили покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин воїнів, які загинули в боротьбі  за територіальну цілісність України, в отриманні земельних ділянок. У схемі надано чіткі інструкції, що потрібно зробити для отримання та реєстрації ділянки, кому і куди звертатися, в які терміни мають бути виконані роботи, а також вартість відповідних адміністративних послуг.

З покроковою схемою можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру у рубриці “Громадська приймальня”.

 

версія для друку