українська російська англійська
Підписано меморандум між Мінекономрозвитку, WNISEF та USAID про програму допомоги у розмірі 30 млн. доларів
30.03.2015 | 14:02
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, президент Фонду WNISEF Ярослава Джонсон та голова Місії USAID в Україні Джед Бартон підписали меморандум про взаєморозуміння, що дасть змогу вже найближчим часом розпочати програму технічної підтримки розміром 30 млн. доларів. Програма передбачає допомогу для розвитку українського експорту, підтримки соціально відповідального бізнесу, який створюватиме робочі місця для біженців, ветеранів АТО та інших малозахищених верств населення, третій напрям використання коштів - підвищення кваліфікації молодих українських менеджерів (у тому числі й державних) і четвертий - розвиток державно - приватного партнерства.

Айварас Абромавичус розповів, що гроші Фонду, серед іншого, будуть використані на переорієнтування українського експорту на інші ринки та наголосив на важливості підтримки соціальних підприємців.

«Ми допоможемо компаніям, що створюватимуть робочі місця для незахищених верств громадян - біженців, ветеранів АТО, кримських татар та інших груп людей», - підкреслив Айварас Абромавичус.

Він вкотре наголосив на необхідності впровадження системних змін в країні, зокрема, важливо, щоб державою керували професіонали високого рівня.

«Зараз наша країна активно змінюється і ми маємо можливість впровадити найкращі, найпередовіші, найбільш перевірені світові практики управління», - підкреслив очільник Мінекономрозвитку.

Він подякував Уряду США, USAID та WNISEF за макрофінансову допомогу направлену на підтримку України та економічну стабілізацію.

«Ми розуміємо, що це унікальний випадок, коли такий фонд передається для цілей підвищення кваліфікації державних менеджерів та вирішення інших структурних проблем - пошук нових ринків для експорту, розвиток громадянського суспільства в регіонах та інших. Ми дуже цінуємо цю можливість», - додав Айварас Абромавичус.

Деталі впровадження програм фонду буду узгоджені вже найближчим часом.

 

 

версія для друку