українська російська англійська
Оголошено конкурс на посади директорів 18 державних підприємств, - Мінагрополітики
31.03.2015 | 10:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

30 березня Мінагрополітики України оголосило конкурс на посади керівників ще 18 державних підприємств.  Міністерство продовжує практику відкритих конкурсів, з метою залучення кращих фахівців галузі.

Конкурсний відбір буде проводитися у три етапи: прийом та розгляд документів від претендентів, захист конкурсних пропозицій, визначення переможців. Взяти участь у конкурсному відборі може громадянин Украйни, який відповідає вимогам до посади керівника державного підприємства.

У Міністерстві працює професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих компаній: Pedersen & Partners, Школа HRM, We Partners, MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers. Ми чітко дотримуємося вимоги щодо більшості незалежних експертів у комісії для забезпечення неупередженості відбору.

30 березня оголошено переможців конкурсу на посади керівників ДП «Укрспирт» та низьки інших державних підприємств. Лідерами відбору стали дійсно найбільш фахові кандидати, які переконали членів комісії у реальності впровадження планів розвитку підприємств. Показники запропонованих кандидатами стратегій будуть покладені в основу контрактів із ними.

Триває відбір на 37 підвідомчих суб’єктів господарювання, який розпочався 16 березня. Велика кількість бажаючих взяти участь у відборі, свідчить про готовність та спроможність громадян долучитися до роботи з оптимізації державних підприємств, більшість з яких наразі знаходиться в занепаді.

Процедура подання документів для участі та механізм проведення конкурсу  - за посиланням. Також інформацію про вакансії Міністерства та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на національних сайтах працевлаштування.

Ми запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін в країні!

 

 

 

версія для друку