українська російська англійська
Міністерство молоді та спорту і Світовий Конгрес Українців підтвердили плани про подальше співробітництво
01.04.2015 | 11:55
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

31 березня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із директором представництва Світового Конгресу Українців в Україні Сергієм Касянчуком та головою Союзу українських організацій Австралії Петром Шмігелем.

«Україна має ефективно використати капітал знань і можливостей діаспори, особливо у нинішній час, адже українська діаспора  має значний потенціал у сприянні  інтеграції України до Європейського Союзу, глобального світу, підвищенні її конкурентоспроможності в нових реаліях», - підкреслив Ігор Жданов під час зустрічі.

Міністр також поінформував про утворення у Міністерстві робочої групи з питання розробки програми національно-патріотичного виховання молоді, удосконалення законодавчої бази в сфері молодіжної політики.

Ігор Жданов також поділився ідеєю міжнародних молодіжних обмінів: «Молодь була і є головною силою, що рухає нашу державу до всього цивілізованого світу. Логічно, що молодіжні обміни сприятимуть розвиткові та втіленню нових ідей в українському суспільстві».

У свою чергу, Петро Шмігель подякував Міністру за можливість зустрічі. Він цілком схвалив ідею молодіжних обмінів та запевнив, що донесе її до неурядових молодіжних організацій Австралії.

Також голова Союзу українських організацій в Австралії заявив про бажання запросити на змагання національну команду України з регбі: «Це один з національних видів спорту нашої країни, а українська команда займає 22 місце в світовому рейтингу».

Наприкінці зустрічі Ігор Жданов ще раз підкреслив, що Міністерство зацікавлене в розвитку співпраці зі Світовим конгресом українців. 28 серпня 2014 року в м. Києві було укладено Меморандум про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців. Відповідно до Меморандуму Міністерство розробило проект Плану заходів Мінмолодьспорту з виконання Меморандуму про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців та направило його на розгляд Світовому Конгресу Українців.

 

версія для друку