українська російська англійська
На Дніпропетровщині учасникам АТО надали 844,5 га землі
01.04.2015 | 13:36
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Землевпорядна служба Дніпропетровської області та органи місцевого самоврядування вже надали учасникам антитерористичної операції 681 дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Станом на 31 березня цього року захисникам Вітчизни та членам родин загиблих воїнів виділено 844,5 га землі. Зокрема: 421 ділянку – для ведення особистого селянського господарства, 251 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 9 – для ведення індивідуального садівництва і дачного будівництва.

Загалом до органів земельних ресурсів області та відповідних органів місцевого самоврядування від військовослужбовців – учасників АТО надійшло 1042 заяви на отримання земельних ділянок.

Найбільше клопотань від громадян цієї категорії надійшло у Дніпропетровському (117), Синельниківському (91), Межівському (60) районах та у Дніпропетровську (197).

Наразі землевпорядна служба області всіляко сприяє у наданні земельних ділянок військовослужбовцям, які захищають суверенітет і територіальну цілісність держави на Сході країни, активно проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Довідково

Для отримання земельної ділянки необхідно звернутися до органу земельних ресурсів за місцем проживання та написати відповідну заяву. Процедура надання дозволу на розроблення документації із землеустрою відбувається швидше, якщо це стосується землі сільськогосподарського призначення державної власності, розпорядником якої є територіальні органи земельних ресурсів. Якщо ж земля знаходиться у комунальній власності, то після написання заяви органи місцевого самоврядування у місячний термін приймають рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

 

версія для друку