українська російська англійська
Ми повинні пройти непростий шлях реформування країни, - Павло Розенко
02.04.2015 | 12:23
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Реформи, які проводить Уряд, мають на меті наблизити Україну до стандартів Європейського Союзу та відкрити перспективу для прийдешніх поколінь. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Ми не прикрашаємо ситуацію, і всі повинні зрозуміти, що поки ми жили в ілюзіях і нам розказували, що все прекрасно, країна насправді банкрутіла», - сказав він.

«Тому зараз ми повинні пройти непростий шлях реформування країни і ухвалити закони, які працюватимуть на майбутнє, наблизити Україну до стандартів ЄС та дати перспективу прийдешнім поколінням», - наголосив Розенко.

За його словами, у соціальній сфері – це і прийняття нового пенсійного закону, і закону, який відкриє ринок соціальних послуг, і новий Трудовий кодекс тощо.

Він також зауважив, що на сьогодні підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги є неминучим. Однак, зазначив Розенко, щоб пом’якшити цей процес для найменш захищених верств населення, Уряд провів серйозну реформу системи субсидій, яка зробить державну допомогу більш відкритою та доступною для людей.

 

 

версія для друку