українська російська англійська
Міністерство інформаційної політики запровадило кримськотатарську версію офіційного сайту
02.04.2015 | 15:14
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

Розуміючи важливість присутності теми Криму в порядку денному на міжнародному рівні, додаючи усіх зусиль з втілення на практиці демократичних цінностей, закладених у Конституції України та маючи на меті забезпечення прав і свобод  громадян України, Міністерством інформаційної політики запроваджено висвітлення своєї діяльності кримськотатарською мовою.

"Я вважаю, що офіційні сайти органів державної влади, які в Україні мають переважно українську та російську версії, - це черговий спадок, залишений нам Радянським Союзом. Саме тому зрозуміло, що актуальним є питання запровадження англомовних версій інформаційних платформ органів державної влади усіх рівнів.

Зважаючи на те, що в діяльності Міністерства інформаційної політики України питання Криму є окремо виділеною ключовою програмою, починаючи від сьогоднішнього дня офіційний сайт Міністерства інформаційної політики матиме ще й кримськотатарську версію",- заявив Юрій Стець.

Нагадаємо, що МІП запровадило окрему програму з інформаційної політики Криму, в рамках якої було проанонсовано запуск кримськотатарської версії офіційного сайту відомства.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням mip.gov.ua.

https://youtu.be/n_ReNsBZjSQ 

 

версія для друку