українська російська англійська
Мінагрополітики: Україна та Ізраїль - досвід успішної співпраці
02.04.2015 | 18:22
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна та Ізраїль продовжують успішно реалізовувати спільні проекти в аграрній галузі. Про це йшла мова на зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка із Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковським. Також українська сторона отримала запрошення взяти участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці «Agritech 2015» в Ізраїлі.

Окрім участі у виставці «Agritech 2015», планується проведення двосторонніх переговорів з Міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Держави Ізраїль. Участь в українсько-ізраїльському бізнес-семінарі та ознайомчі візити до Науково-дослідного центру «Волкані» та молочного фермерського господарства Хоф ха-Шарон.

«Для нас особливо важлива участь у виставці представників українського аграрного бізнесу, ознайомлення із успішними прикладами ізраїльського сільського господарства, яке демонструє високі показники зростання та активно використовує інноваційні технології», - відзначила Владислава Рутицька, заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Олексій Павленко також відзначив  успішну співпрацю між країнами у аграрній галузі, зокрема, у напрямку підтримки малого та середнього фермерського господарства. “Нам важливо зрозуміти чим Мінагрополітики може сприяти підприємцям та інвесторам з Ізраїлю для роботи в аграрному секторі України. Поради щодо дерегуляції, змін законодавства, підтримки бізнесу” - додав Міністр.

 

Довідково

Міжнародна сільськогосподарська виставка та конференція «Agritech Israel» проводиться раз на три роки та вважається одним з глобальних заходів у сфері сільськогосподарських технологій.

«Тематичні» напрями виставки: передові технології та обладнання, будівництво агропромислових об’єктів, витрати на збереження продукції, екологічні агротехнології, новітні пластикові технології у с/г, відновлювальні джерела енергії у с/г, с/г біотехнології, методи прискореного вирощування, міжнародне навчання та співробітництво, дослідження та розвиток.

За інформацією ізраїльської сторони планується участь близько 23 офіційних делегацій (Міністри Італії, Болгарії, Гани, Литви, Гондурасу, Таїланду, Конго, Панами, Албанії, Чехії, Шрі-Ланки, Непал, заступники Міністрів – Грузія, Індія, В'єтнам, М'янма, Нігерія, Португалія, Казахстан, а також інші офіційні делегації).

 

версія для друку