українська російська англійська
В Одесі відбудеться благодійний концерт, присвячений Квітці Цісик
03.04.2015 | 12:27
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України 4 квітня 2015 року о 19 год. в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться благодійний концерт, присвячений американській співачці українського походження Квітці Цісик, «Незабутня Квітка».

Благодійна акція відбудеться у день народження популярної співачки, а кошти, зібрані в результаті концерту, будуть направлені на потреби Одеського обласного онкологічного центру.

Звертаючись до організаторів концерту, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі зазначив, що цей проект викликає величезну зацікавленість суспільства та громадян, адже творчість Квітки Цісик – талановитої американської співачки українського походження – передає душу та неймовірну волю до життя українського народу.

«Організатори проекту обрали нелегку, але дуже почесну та шляхетну справу – допомагати іншим. Сьогодення показує, якою важливою й необхідною є ця робота. Але не менш важливим є те, що збираючи кошти на потреби Одеського обласного онкологічного центру, організатори спромоглися сколихнути глибинний пласт української духовності та широко популяризувати раннє виявлення онкологічних захворювань» - констатував Олександр Квіташвілі у зверненні.

Довідково

Квітка Цісик народилася 4 квітня 1953 року в США. Американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка. Пісня «Ти світло мого життя», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року «Оскар» та «Золотий глобус» у номінації за найкращу пісню. Виконавиця українських народних і популярних пісень.

1992 року у Квітки Цісик діагностували рак молочної залози. 29 березня 1998 року в Нью-Йорку, не доживши 5 днів до свого 45-річчя, Квітка померла

версія для друку