українська російська англійська
Ігор Жданов: Важливо, щоб фестивалі здорового способу життя регулярно проходили в кожному обласному і районному центрі
06.04.2015 | 09:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов разом із Міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі взяли участь у відкритті фестивалю "Здорова нація – сильна Україна".

Фестиваль стартував напередодні Всесвітнього Дня здоров'я, 7 квітня, і є частиною однойменного широкомасштабного проекту, який проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту та Міністерства охорони здоров'я України.

На НСК «Олімпійський» гостей фестивалю чекали презентації еко-новинок, дегустації, безкоштовні консультації фахівців, навчальні майстер-класи від кращих спеціалістів з питань здорового способу життя.

У рамках заходу Ігор Жданов та Олександр Квіташвілі відвідали ярмарок еко- і фермерських продуктів. Окрім того, міністри привітали активістів спортивної зони, де відбувалася масова зарядка, проходили різноманітні рухові активності та естафети. Зокрема, усі бажаючі мали змогу пограти в мініфутбол, настільний теніс, аерохокей, настільний футбол, флорбол і т.д.

«Дуже доборе, що ми сьогодні тут зібралися, дуже радий, що прийшло багато родин із дітьми. Надзвичайно важливо для країни, щоб наша нація була здорова. А для цього потрібно займатися спортом, вживати здорову й екологічно чисту їжу, без хімічних домішок. Тому я всіх закликаю, щоб такі фестивалі здорового способу життя та рухової активності - відбувалися не лише в Києві. Потрібно, щоб такі масові акції регулярно проходили по всій країні, в усіх обласних та районних центрах», - зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

Пізніше між Ігорем Ждановим та Олександром Квіташвілі відбувся товариський матч з настільного тенісу, в якому із рахунком 21:17 переміг Міністр молоді та спорту.

 

версія для друку