українська російська англійська
Міліція затримала працівника Держфінінспекції, який вимагав хабарі за "закриття очей" на порушення
06.04.2015 | 12:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

25-річний співробітник Державної фінансової інспекції у Львівській області налагодив систему вимагання та одержання хабарів за невнесення виявлених фінансових порушень до актів перевірок. Його затримали в момент одержання чергового хабара. Оперативники встановлюють інші факти вимагання та одержання посадовцем неправомірної вигоди за аналогічні дії.

На Львівщині оперативники обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю міліції виявили та припинили функціонування системи вимагання та одержання хабарів. У результаті проведення оперативно-слідчих заходів правоохоронці затримали одного з державних аудиторів Державної фінансової інспекції у Львівській області під час одержання ним неправомірної вигоди.

Посадовець вимагав та одержав 4 тисячі гривень відкупних від підприємця за невнесення до акту ревізії виявлених фінансових порушень, допущених під час виконання робіт за бюджетні кошти в закладах освіти Франківського району.

Окрім цього, під час документування злочинних дій службовця, оперативники встановили ще один факт одержання ним неправомірної вигоди. Таку саму суму – 4 тисячі гривень – чиновник-аудитор отримав від представника централізованої бухгалтерії установ освіти Франківського району Львівської області за невнесення в акт ревізії виявлених фінансових порушень.

За цим фактом Слідчим управлінням обласної міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають. Працівники міліції встановлюють інші факти вимагання та одержання аудитором неправомірної вигоди за аналогічні дії.

версія для друку