українська російська англійська
"Ні Москва, ні будь-хто інший не має права розповідати нам, яка повинна бути наша Конституція", - Арсеній Яценюк
06.04.2015 | 13:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

В новому Основному законі повинні бути відображені інтереси всієї країни – «від заходу до сходу», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Конституційної комісії у понеділок, 6 квітня.

«Якщо ми кажемо про наш діалог зі сходом, то це діалог виключно з законно обраними представниками сходу країни, а не з російськими бандитами і терористами», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Очікуємо виконання Росією Мінських домовленостей і проведення чесних і прозорих місцевих виборів, які відповідають стандартам ОБСЄ і ODIHR (Офіс ОБСЄ з демократичних інституцій та прав людини. – ред.), щоби інклюзивний діалог підготовки до змін до Конституції обов’язково залучав представників всієї країни», - підкреслив Глава Уряду України.

Основний закон, підкреслив Арсеній Яценюк, буде писати «український Президент, українська Конституційна комісія, український Парламент, який потребує стійкої конституційної більшості в понад 300 голосів, щоб проголосувати за Конституцію, і український народ».

«Ні Москва, ні будь-хто інший не буде мати права розповідати нам, яка у нас повинна бути Конституція. Це наша країна і наша Конституція», - наголосив Прем’єр-міністр України.

 

 

версія для друку