українська російська англійська
У Міненерговугілля відбулася зустріч із представниками Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості
08.04.2015 | 09:35
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік зустрівся з представниками Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Зустріч проведено за дорученням Міністра енергетики та вугільної промисловості. Було обговорено стан підготовки уточненого Прогнозного балансу електроенергії ОЕС України на 2015 рік та необхідні заходи з подолання кризових явищ  в електроенергетиці.

У зустрічі взяли участь директор ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк, заступник директора - головний диспетчер НЕК «Укренерго» Костянтин Ущаповський, член НКРЕКП Володимир Євдокимов, голова Громадської ради при Міненерговугілля Семен Поташник, представники ГК ТЕС (ТОВ «ДТЕК», ПАТ «Донбасенерго», ПАТ «Центренерго»).

Під час зустрічі йшлося про заходи з метою збалансування роботи енергосистеми України та недопущення кризових явищ  в електроенергетиці. Зокрема, обговорено питання щодо забезпечення пріоритетного завантаження ТЕС, що працюють на вугіллі газової групи, ремонту ліній електропередачі для видання повної потужності Луганської ТЕС в ОЕС України; підготовки та затвердження Прогнозного балансу електроенергії ОЕС України, забезпечення умов, які сприятимуть підготовці енергосектору до ОЗП 2015-2016 років тощо.

За підсумками зустрічі учасники домовились наступного тижня розглянути на черговій зустрічі підсумки роботи НКРЕКП щодо підготовки Прогнозного балансу з урахуванням обговорених пропозицій.

 

 

версія для друку