українська російська англійська
Уряд призначив Торгового представника України
09.04.2015 | 09:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд призначив Наталію Микольську на посаду заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України. Вона - один з найвідоміших українських експертів у галузі зовнішньоторговельних відносин і спрямує свій досвід та знання на посилення торговельних зв'язків України з міжнародними партнерами та пошук нових ринків збуту для українських експортерів.

Наталія Микольська отримала фахову освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та магістра європейських студій у Europa-Kolleg Hamburg (ФРН).

Вона має унікальний досвід у сфері міжнародної торгівлі, та зокрема, представляла інтереси українського бізнесу у СОТ, а захищала національних та іноземних виробників у рамках торговельних розслідувань.

Наталія Микольська брала активну участь у розробці і вдосконаленні українського законодавства для приведення його у відповідність до міжнародних зобов’язань України. У 2014 році вона була визнана спеціалістом № 1 у сфері міжнародної торгівлі згідно з Ukrainian Law Firms 2014 та названа кращим юристом у сфері міжнародної торгівлі згідно з рейтингом Best Lawyers International 2014.

На посаді заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталія Микольська буде відповідати за просування експорту товарів та послуг, вихід вітчизняних виробників на нові ринки, а також буде представляти інтереси України в Світовій організації торгівлі.

 

версія для друку