українська російська англійська
Делегація США висловила задоволення станом співпраці з МВС України
09.04.2015 | 17:29
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

9 квітня Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Перший заступник глави МВС Ека Згуладзе та заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян зустрілися з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі з сенатором Робертом Портманом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в напрямку зміцнення професійної підготовки співробітників МВС України, а також боєздатності підрозділів Національної гвардії України в контексті необхідності протидії злочинній терористичній діяльності незаконних збройних формувань на Сході України.

Арсен Аваков подякував Уряду США та Сенату за підтримку у реформуванні Міністерства внутрішніх справ України. Також під час зустрічі глава МВС обговорив із сенатором Робертом Портманом питання проведення спільних навчань представників правоохоронних структур обох держав. Крім того, учасники зустрічі обговорили можливість надання Україні зброї, а також допомоги тимчасовим переселенцям.

Представники делегації США схвально оцінили стан співпраці з українською стороною, зокрема – у сфері діяльності МВС України, а також підтвердили готовність й надалі розвивати двосторонні стосунки.

 

 

версія для друку