українська російська англійська
Міністр оборони оглянув процес підготовки військовослужбовців на полігоні "Широкий лан"
10.04.2015 | 09:45
Прес-служба Міністерства оборони

Дев’ятого квітня міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак відвідав навчальний загальновійськовий полігон Збройних Сил України «Широкий лан», що на Миколаївщині.

Під час робочої поїздки було перевірено стан виконання завдань бойової підготовки підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України.

На початку заходу Міністр особисто провів заслуховування командирів підрозділів, які проходять навчання та бойове злагодження на  полігоні. Як було зазначено, наразі на полігоні проходять навчання більше двох тисяч військовослужбовців. Переважна більшість із них – військовозобов’язані, які лише розпочали процес навчання.

«Усі, хто знаходиться у залі, має реальний досвід бойових дій в АТО, тож вимагаю змінити програму навчань особового складу, зробити ії максимально наближеною до бойових дій у сучасних умовах. Нам необхідно готувати особовий склад до усіх складнощів сучасної служби з урахуванням досвіду бойових дій у АТО. Нам потрібно відійти від системи підготовки радянських часів, оскільки вона більш ніж на 60% не відповідає умовам сьогодення», - сказав Степан Полторак.

Також під час наради Міністром була поставлена задача терміново проаналізувати систему підготовки курсантів військових вишів, збільшити кількість практичних вправ, змінити зміст та тактику занять у підготовці молодого поповнення.  

Степан Полторак ознайомився із матеріально-технічною базою полігону, особисто обійшов казармені приміщення, де відпочивають бійці. Під час обходу Міністр оборони поспілкувався із щойно мобілізованими бійцями та поцікавився умовами служби.

«Від того, як ми будемо ставитися до військовозобов’язаних, починаючи із перших годин спілкування у військкоматах, залежить надзвичайно багато. Дисципліна, порядок, розумна організація занять із підготовки – це елементарні речі, на які необхідно щодня звертати увагу», - наголосив Степан Полторак.

Під час обходу території полігону Міністр оцінив, як проводяться заняття на полігоні різними підрозділами та поспілкувався із військовослужбовцями. Найкращі бійці за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання завдань в ході АТО були нагороджені відомчими відзнаками.

версія для друку